/  / Nowości wystawy Paryż 2016

Nowości wystawy Paryż 2016

null
© Peugeot
null

Salon Mondial de l'Automobile ruszy oficjalnie od 1 października. Ciekawych premier nie zabraknie – wśród nich Nissan Micra, Skoda Kodiaq oraz nowiutka Honda Civic X generacji.

Wystawa motoryzacyjna Paryż 2016 będzie otwarta dla szerokiej publiczności w dniach od 1 do 16 października. Tradycyjnie wydarzenie poprzedzą prezentacje i konferencje, w których wezmą udział dziennikarze oraz przedstawiciele mediów motoryzacyjnych (29 i 30 września).

Do rozpoczęcia Mondial de l'Automobile 2016 pozostało więc jeszcze sporo czasu. Choć można już powiedzieć kilka słów na temat modeli, które zaprezentują się premierowo na francuskiej ziemi. A będą to m.in. nowe generacje Audi Q5 oraz Citroena C3, Porsche Panamery i Peugeot 3008, jak również Honda Civic X.Na brak zainteresowania wśród zwiedzających nie powinien także narzekać zupełnie nowy Hyundai i30 i Nissan Micra oraz Skoda Kodiaq – a więc pierwszy w ofercie czeskiej marki SUV klasy średniej. Na paryskim salonie może też zadebiutować gruntownie przebudowany Renault Koleos oraz Clio po liftingu.

Jak twierdzą media branżowe, na targach zabraknie natomiast stoisk kilku czołowych marek. To podobno Ford, Volvo oraz Mazda.


AUTOR: RAFAŁ ŻAGLEWSKI
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane