/  / Nowości SUV i crossover 2015

Nowości SUV i crossover 2015

null
© Mercedes-Benz
null

W plebiscycie niemieckiego magazynu "Off Road" za najlepszą premierę rynkową 2015 w segmencie modeli terenowych, SUV oraz crossoverów uznano Mercedesa GLE Coupe.

Za nami rozstrzygnięcie konkursu Off-Road Award na najlepsze modele roku 2015. W plebiscycie niemieckiego magazynu "Off Road" czytelnicy i miłośnicy motoryzacji mogli głosować na swoich faworytów w 12 różnych kategoriach.

W kategorii "premiery" pierwsze miejsce zapewnił sobie Mercedes GLE Coupe. W sumie szeroka publiczność oddała na tego sportowego crossovera 20,7% głosów. To wystarczyło Mercedesowi do pokonania najgroźniejszych rywali, którym okazał się kolejno Jeep Renegade (17,8%) oraz Land Rover Discovery Sport (14,4%).

Poza pierwszą trójką w kategorii "premiery" uplasowały się ponadto takie samochody jak np. nowe Volvo XC90, Suzuki Vitara oraz Mitsubishi L200 i Mazda CX-3.

Warto odnotować, że to nie jedyny sukces GLE Coupe w plebiscycie magazynu "Off Road". Nowość spod znaku srebrnej gwiazdy pokazała swoją wyższość także w kategorii "luksusowe crossovery". Zdobywszy tu 20,9% głosów, Mercedes GLE Coupe wysforował się przed Audi A6 Allroad quattro (17,1%) oraz nowego Subaru Outbacka (13,6%).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane