/  / Nowości spod znaku Citroena

Nowości spod znaku Citroena

CITROEN|
null
© Citroen
nullnullnull

Nowej generacji Citroen C1 oraz zupełnie nowy projekt pod nazwą Citroen C4 Cactus to premiery rynkowe, które w tym roku wjadą do polskich salonów sprzedaży.

Citroen C4 Cactus to według producenta model wyznaczający kierunek, w jakim francuska marka będzie podążać w najbliższych latach. Ta kompaktowa nowość będzie ponoć kusić atrakcyjną ceną. To, co między innymi wyróżnia C4 Cactusa, to rozwiązanie Airbumps, czyli wbudowane w drzwi i zderzaki elastyczne elementy z poduszkami wypełnionymi powietrzem.

Airbumps chronią auto przed drobnymi uszkodzeniami w codziennym użytkowaniu. Co więcej, umożliwiają spersonalizowanie wybranego egzemplarza C4 Cactus, ponieważ dostępne będą w czterech wersjach kolorystycznych, które łatwo można dopasować do jednego z 10 oferowanych kolorów nadwozia samochodu.

Oto zestawienie wybranych nowości modelowych marki Citroen na rynku polskim w tym roku kalendarzowym:
- Citroen C4 Cactus
- Citroen C1 nowej generacji
- Citroen C5 CrossTourer
- Citroen C-Elysee LPG
- Citroen DS3 lifting
- Citroen Jumper lifting

Nowy Citroen C4 Cactus dostępny będzie na polskim rynku od września, czyli wtedy, kiedy zadebiutuje miejski Citroen C1 po zmianach generacyjnych. Nowe C1 oferować będzie w gamie wersję 3- i 5-drzwiową, a także odmianę z otwieranym dachem (Airscape).

Nowy Citroen C1 został wyposażony w wiele użytecznych technologii, m.in. łatwy w obsłudze dotykowy tablet 7" czy technologię Mirroring, która pozwala skopiować użyteczne aplikacje na dotykowy tablet w samochodzie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane