/  / Nowości na targach Fleet Market 2014

Nowości na targach Fleet Market 2014

null
© Volkswagen
null

Podczas VI edycji targów Fleet Market, które odbędą się w Warszawie już 18 listopada, publiczność będzie mogła zobaczyć niemal 100 samochodów. Są wśród nich takie, które mają szansę zrobić prawdziwą furorę – i to nie tylko we flotach.

O miano najładniejszego samochodu targów na pewno rywalizować będą dwa modele:  BMW i8 oraz Lexus RC F. Oba supersportowe wozy kuszą nie tylko osiągami, ale także futurystycznym wyglądem. Jednak wydarzenie branżowe Fleet Market to głównie samochody pracujące na potrzeby flot. Tutaj także szykuje się sporo niespodzianek. Po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć takie modele nowej generacji lub po zmianach modernizacyjnych jak np. Audi A6, Ford Mondeo, Hyundai i20, Opel Corsa, Peugeot 508, Skoda Fabia kombi, SEAT Leon X-Perience, Toyota Yaris, Volkswagen Passat czy Volvo V60 Ocean Race.

Fleet Market 2014 to okazja, aby w jednym miejscu porównać ze sobą tak wiele różnych modeli samochodów, a także aby porozmawiać z przedstawicielami koncernów, ekspertami, praktykami, którzy na co dzień użytkują te pojazdy.

Często jednakże o sile danego biznesu stanowią samochody dostawcze. Również i w tym segmencie rynkowym zapowiada się podczas Fleet Market wiele premier i nowości. Fiat Ducato, Ford Transit, Iveco Daily, Mercedes Vito, Opel Vivaro czy Renault Trafic to samochody, które za kilka miesięcy mają szansę stać się stałym elementem krajobrazu na polskich drogach.

Szczegółowe informacje o planowanych premierach motoryzacyjnych i prezentacjach nowości flotowych podczas Fleet Market 2014 dostępne są TUTAJ
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane