/  / Nowości KIA na rok 2014

Nowości KIA na rok 2014

KIA|
null
© KIA
null

Generalny importer samochodów Kia Motors przedstawia listę nowości modelowych, które w bieżącym roku 2014 pojawią się w ofercie na rynku polskim. W omawianej grupie jest m.in. zmodernizowany Sportage.

W roku 2014 Kia Motors Polska planuje kontynuację aktywności z modelami cee'd oraz zmodernizowanym Sportage, który pojawi się w salonach sprzedaży już w lutym.  Szykuje się też wzmocnienie obecności w segmencie B za sprawą Rio oraz Soula nowej generacji, który wprowadzony zostanie do sprzedaży w drugim kwartale bieżącego roku.

Nowości rynkowe 2014

Aby jeszcze bardziej wesprzeć sprzedaż modeli Rio oraz cee'd, Kia Motors Polska wprowadzi także do oferty wersje z instalacją gazową. Importer daje możliwość założenia dedykowanej instalacji LPG firmy BRC z systemem sekwencyjnego wtrysku gazu ze zbiornikiem toroidalnym w miejscu koła zapasowego.

Polski importer Kia jak zwykle będzie starał się także zaskoczyć czymś swoich klientów i jak najlepiej dopasować swoją ofertę do zmieniających się potrzeb klientów i realiów rynkowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane