/  / Nowości Forda na salonie samochodowym Genewa 2013

Nowości Forda na salonie samochodowym Genewa 2013

null
© Ford
null

Z okazji najbliższej wystawy motoryzacyjnej w Genewie marka Forda zaprezentuje szerokiej publiczności m.in. pełną gamę samochodów rodzinnych należących do gamy Ford Tourneo.

Z okazji najbliższej wystawy motoryzacyjnej w Genewie, która dla szerokiej publiczności otwarta będzie w dniach od 7 do 17 marca 2013, marka Forda zaprezentuje pełną gamę samochodów rodzinnych należących do gamy Ford Tourneo. Niewątpliwą atrakcją będzie prezentacja po raz pierwszy na świecie zupełnie nowego modelu Ford Tourneo Courier.

Dodatkowo, na stoisku marki obejrzeć będzie można nowość z segmentu SUV, czyli samochód Ford EcoSport szykowany z myślą o debiucie na rynku europejskim.

Ford EcoSport, zbudowany na globalnej platformie segmentu B, według zapowiedzi producenta charakteryzuje się zwinnością i niskim zużyciem paliwa typowymi dla małego auta rodzinnego, a jednocześnie uniwersalnością, przestronnością, wysoką pozycją podczas jazdy i masywnym wyglądem SUV-a.

Po wprowadzeniu do sprzedaży Ford EcoSport będzie drugim SUV-em w stale wzbogacanej ofercie firmy w Europie, obok niedawno zaprezentowanej Kugi drugiej generacji. Koncern planuje także wprowadzenie na rynek europejski Forda Edge nowej generacji, czyli większego i bardziej luksusowego crossovera popularnego w Stanach Zjednoczonych i na innych rynkach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane