/  / Nowiutkie Audi Q2 na Poznań Motor Show

Nowiutkie Audi Q2 na Poznań Motor Show

null
© Audi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Wcześniej samochód ten prezentowano jako światową premierę podczas wystawy motoryzacyjnej w Genewie. Audi Q2 wejdzie na polski rynek jesienią.

Poznań Motor Show to najważniejsza w naszym kraju wystawa motoryzacyjna. Jak co roku koncentruje się na nowościach. Wśród wystawców w stolicy Wielkopolski nie zabraknie oczywiście Audi.

"Przede wszystkich chcemy zaprezentować w Poznaniu nasze dwie absolutne nowości: kompaktowego SUV-a Audi Q2, który swą światową premierę miał zaledwie kilka dni temu podczas wystawy w Genewie, oraz koncepcyjny model e-tron quattro concept, pokazany po raz pierwszy na targach IAA 2015 we Frankfurcie - mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi.

Q2 to miejskie auto codziennego użytku, które sprawdzi się też podczas wypadów w plener. Na uwagę zasługuje nie tylko wzornictwo – stworzone według sprawdzonych kanonów marki spod znaku pierścieni – ale także pokładowe systemy informacyjno-rozrywkowe i rozwiązania służących wsparciu kierowcy, które pochodzą wprost z samochodów wyższych segmentów.Z kolei Audi e-tron quattro to koncepcyjny model z napędem wyłącznie elektrycznym. Układ obejmuje aż trzy silniki – jeden umieszczony na osi przedniej, dwa pozostałe z tyłu. Dzięki temu e-tron jest pojazdem dynamicznym, a jednocześnie bardzo wydajnym.

Na stoisku Audi będzie też można zobaczyć podczas Poznań Motor Show takie propozycje jak RS 6 Avant performance i RS 7 performance, jak również Audi S8 plus.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane