/  / Nowiutki Fiat 500 do wygrania

Nowiutki Fiat 500 do wygrania

Premio|
null
© Premio
null

Sieć serwisów samochodowych fast-fit Premio rusza z nową akcją promocyjną skierowaną do kierowców. Już 7 października startuje loteria, w której do wygrania jest Fiat 500 oraz bony o wartości 250 zł do wykorzystania w warsztatach Premio.

W loterii może wziąć każdy, kto dokona zakupu lub skorzysta z usług oferowanych przez serwisy Premio za minimalną kwotę 50 zł, wypełni otrzymany kupon i wrzuci do urny znajdującej się w punkcie Premio.

Każdy klient ma szansę wygrać Fiata 500 oraz jeden z łącznie 112 bonów podarunkowych na usługi mechaniczne.

Dodatkowo dla osób, które zdecydują się w czasie trwania promocji skorzystać z usług serwisów Premio, czekają dalsze atrakcje (m.in. drobne upominki przydatne w aucie czy opony oraz usługi w atrakcyjnych cenach).

"Przed sezonem zimowym warto sprawdzić stan auta po to, by nie mieć problemów na drodze nawet przy dużym mrozie czy śnieżycy. Koniecznie zweryfikujmy stan hamulców, akumulator czy ustawienie świateł i oczywiście zmieńmy opony na zimowe, kiedy nadejdzie na to czas. Kierowcy, którzy zrobią to w serwisach Premio, mogą liczyć na nagrody, a nawet na nowe auto - podkreśla Marta Sobieska, marketing manager Premio.

Akcja jest wspierana kampanią reklamową w prasie lokalnej i ogólnopolskiej oraz internecie. W sezonie zimowym marka Premio będzie docierać do potencjalnych klientów również poprzez mailing, sms-y oraz specjalną akcję na Facebooku.

"Jestem przekonana, że nasza atrakcyjna oferta spotka się z dużym zainteresowaniem, dlatego też zapraszamy wszystkich naszych klientów oraz tych, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić serwisu Premio, do zakupu jak również na sezonową wymianę opon i wzięcie udziału w loterii - zachęca Sobieska.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane