/  / Nowiutka Toyota C-HR już w Polsce

Nowiutka Toyota C-HR już w Polsce

null
© Toyota Toruń
null

Japońskiego crossovera mogła zobaczyć na przedpremierowym pokazie publiczność festiwalu światła, który zorganizowano w Toruniu.

Prezentacja Toyoty C-HR odbyła się w miniony weekend na scenie przed Teatrem im. Wilama Horzycy w Toruniu w ramach festiwalu Bella Skyway. Wydarzeniu towarzyszył największy w Polsce pokaz światła. Z kolei w salonie Toyota Bednarscy w Toruniu odbył się także przedpremierowy pokaz wnętrza C-HR.

Ceny we wrześniu
Toyota C-HR będzie dostępna z silnikiem 1.2 Turbo o mocy 116 KM oraz 185 Nm maksymalnego momentu obrotowego. To motor, który zadebiutował w Aurisie przy okazji niedawnego liftingu. Według oficjalnych danych producenta, średnie zużycie paliwa zaczyna się od około 5,7 l/100 km. Trzon oferty C-HR stanowić będzie jednak 122-konna wersja hybrydowa. Dzieli ona technologię z nowym Priusem i spala średnio od zaledwie 3,7 l/100 km.

Ceny nowego modelu poznać mamy już na początku września. C-HR będzie pozycjonowane pomiędzy Aurisem Touring Sports (ceny katalogowe od 67 900 złotych) a RAV4 (od 108 900 złotych).


comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane