/  / Nowe wersje Alfy Giulii w ofercie

CENY | Nowe wersje Alfy Giulii w ofercie

null
© Alfa Romeo
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Ruszają zamówienia na nowe wersje silników i opcje: 2.0 benzyna o mocy 200 KM, 2.9 benzyna o mocy 510 KM z 8-biegową skrzynią automatyczną, a do tego pakiety wyposażenia Lux.

Od 25 lipca można już zamawiać Giulię z silnikiem benzynowym 2.0 o mocy 200 KM, oferowanym w konfiguracji z 8-stopniową skrzynią automatyczną oraz napędem na tylną oś. Jednostka turbo dostępna jest dla wersji wyposażenia Giulia i Giulia Super – ceny od 149 000 zł w górę (Giulia Super: od 155 500 złotych).

Nowy czterocylindrowiec, w całości wykonany z aluminium, zapewnia maksymalny moment obrotowy 330 Nm przy 1750/min. Cechą charakterystyczną tego silnika jest elektrohydrauliczny system kontroli zaworów MultiAir, układ turbodoładowania "2-w-1" oraz bezpośredni wtrysk z systemem wysokiego ciśnienia 200 barów. Przekłada się to na wyjątkowo szybką reakcję na pedał gazu.

Dodatkowo topowy silnik benzynowy 2.9 Bi-Turbo o mocy 510 KM dostępny jest już także z 8-stopniowym automatem. Taką konfigurację wyceniono zgodnie z cennikiem na 369 000 złotych.

Giulia Business i pakiety Lux
Alfa Romeo Giulia jest do kupienia od 139 000 zł. Generalny importer serwuje polskim klientom trzy wersje wyposażenia do wyboru: Giulia, Giulia Super, a także topowa Giulia Quadrifoglio. Dodatkowo planowana jest odmiana Giulia Business (dostępna w Polsce od września). Zaprojektowano ją z myślą o klientach flotowych.

W ofercie Giulii debiutują ponadto pakiety Lux. Wzbogacają one gamę o następujące elementy: fotele pokryte naturalną skórą Pieno Fiore, dostępne w czterech kolorach (czarnym, beżowym, brązowym i czerwonym); deska rozdzielcza i panele drzwi pokryte skórą; podgrzewane fotele przednie z 8-płaszczyznową regulacją elektryczną; podgrzewana kierownica; do wyboru elementy ozdobne z drewna dębowego i orzechowego w desce rozdzielczej, tunelu środkowym oraz panelach drzwi; zewnętrzne chromowane obramowania szyb bocznych; regulowane elektrycznie lusterka boczne.

Pakiet Lux – w cenie 16 000 złotych – można zamówić dla wersji Alfa Romeo Giulia Super.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane