/  / Nowe SUV-y z grupy Volkswagena

Nowe SUV-y z grupy Volkswagena

null
© Audi
null

Wygląda na to, że marki wchodzące w skład koncernu Volkswagen wystawią podczas targów Poznań Motor Show bardzo mocny skład.


Najpierw swoje karty położyło na stół Audi zapowiadając, że w stolicy Wielkopolski miłośnicy motoryzacji będą mogli zobaczyć premierowo nowe Q2. To samochód o stylistyce a'la SUV ze sportowymi elementami, który najlepiej czuje się w miejskim żywiole. Wymiary Audi Q2 to 4,19 m długości oraz 1,51 m wysokości i 1,79 m szerokości.

Q2 to również pokładowe systemy informacyjno-rozrywkowe i rozwiązania służących wsparciu kierowcy, które pochodzą wprost z samochodów wyższych segmentów. Premiera rynkowa w Polsce planowana jest jesienią.

Na Motor Show w Poznaniu nie zabraknie również modelu Volkswagen Tiguan II. To właśnie na tej imprezie auto po raz pierwszy zaprezentuje się przed polską publicznością.

Nowy Tiguan jest w ofercie już od kilku tygodni. Ceny wersji bazowej startują z poziomu poniżej 100 000 złotych (PATRZ TUTAJ). W momencie wprowadzenia Tiguana na rynek bezpłatnie będzie oferowany pakiet Premium, który zawiera m.in. reflektory LED, system radiowy Composition Media z 8-calowym ekranem dotykowym i z ośmioma głośnikami (w wersji Highline system nawigacji Discover Media) oraz funkcję bezkluczykowego uruchamiania pojazdu.A co z SEAT-em?
Czy na poznańskie Motor Show zawita też marka SEAT ze swoim kompaktowym SUV-em? Według wiarygodnych źródeł, taka szansa istnieje. Generalnemu importerowi bardzo zależy bowiem na tym, by Atecę już teraz mogła zobaczyć polska publiczność.

Targi Motor Show 2016 w Poznaniu odbędą się w dniach od 31 marca do 3 kwietnia. Pierwszy dzień imprezy przewidziany jest dla dziennikarzy i przedstawicieli mediów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane