/  / Nowe Renault Clio w 2016

Nowe Renault Clio w 2016

IBRM SAMAR|
null
© Renault
null

W roku przyszłym szykuje się restylizacja modelu Renault Clio – potwierdzają dobrze zorientowane źródła we francuskiej marce.

Z tego, co udało się nam dowiedzieć, zmodernizowane Renault ujrzy światło dzienne w drugiej połowie przyszłego roku. Pod względem stylistyki można spodziewać się w Clio zmian zgodnych z tym, co oferują w tej chwili najnowsze modele spod znaku rombu.

Bestseller Renault
Według danych firmy analitycznej Jato, Clio to w tej chwili numer #1 pod względem sprzedaży wśród wszystkich modeli marki Renault oferowanych na Starym Kontynencie. To również jeden z najchętniej wybieranych modeli na całym rynku europejskim – z wynikiem ponad 231 000 egzemplarzy sprzedanych od stycznia do końca września bieżącego roku (+1,7%).

Nowości, nowości, nowości
Tempo, w jakim francuska marka wprowadza na rynek kolejne nowości w swojej gamie, jest naprawdę godne podziwu. Po ostatnich premierach – takich jak np. Renault Espace czy kompaktowy crossover Kadjar – w "blokach startowych" czekają kolejni debiutanci. Lada dzień powinniśmy poznać polskie ceny modelu Renault Talisman (sedan i kombi), czyli samochodu szykowanego z myślą o konkurencyjnym segmencie D.

W roku 2016 do polskich salonów sprzedaży wjedzie natomiast wyczekiwane w dużym zainteresowaniem Renault Megane IV, które jak na razie znamy oficjalnie w wersji hatchback. Według wiarygodnych źródeł, odmiana Megane kombi też jest bardzo blisko premiery.

Kolejne nowości Renault AD 2016 to według wiarygodnych źródeł kolejna generacja Koleosa, a także Scenic IV.


AUTOR: RAFAŁ ŻAGLEWSKI
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane