/  / Nowe Q7 i nagroda za najlepsze wnętrze

Nowe Q7 i nagroda za najlepsze wnętrze

null
© Audi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Debiut nowego Audi Q7 planowany jest w Polsce mniej więcej w połowie bieżącego roku. Na uznanie zasługuje m.in. kabina pasażerska, jaką opracowano na potrzeby SUV-a spod znaku pierścieni.

Nowe Audi Q7 ujrzało światło dzienne przy okazji styczniowej wystawy motoryzacyjnej NAIAS 2015 w Detroit. Podczas amerykańskich targów SUV spod znaku pierścieni zdobył wyróżnienie EyesOn Design Award w kategorii: najlepiej zaprojektowane wnętrze.

Audi Q7 – będące w stanie pomieścić do siedmiu pasażerów – kładzie duży akcent na wygodną obsługę, a także dostępność systemów informacyjno-rozrywkowych oraz możliwości przyłączeniowych. Na pokładzie znajdziemy tu zarówno modułowy system Infotainment drugiej generacji, jak i wirtualny kokpit Audi virtual cockpit. Nowy element – czyli MMI all-in-touch z dużym panelem dotykowym – sprawia, że obsługa wszystkich systemów jest bardzo prosta.

Do tego dochodzą ponadto rozbudowane usługi Audi connect, Audi tablet dla pasażerów siedzących z tyłu oraz dwa systemy nagłaśniające zapewniające dźwięk w formacie 3D. Nowością jest także możliwość zintegrowania smartfona z Google Android Auto oraz z Apple CarPlay.

Jak informuje nas generalny importer w Polsce, debiut nowego Audi Q7 planuje się w salonach nad Wisłą mniej więcej w połowie roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane