/  / Nowe promocje w salonach Fiata

Nowe promocje w salonach Fiata

FAP|
null
© FIAT
null

Z okazji wyprodukowania okrągłego miliona egzemplarzy sympatycznej 500-ki firma Fiat Auto Poland przygotowała następującą ofertę promocyjną.

Fiat 500 dostępny jest obecnie w promocyjnej cenie 37 000 zł brutto. Tyle zapłaci potencjalny klient za wersję Pop wyposażoną w czterocylindrowy silniki 1.2, która już w standardzie oferuje m.in. 7 poduszek powietrznych, radioodtwarzacz CD+MP3, elektryczne sterowanie szybami i lusterkami zewnętrznymi, dwustopniowe wspomaganie kierownicy z funkcja City czy centralny zamek sterowany pilotem.

Jeżeli tak skonfigurowaną 500-kę doposażymy w klimatyzację, wówczas zapłacimy i tak poniżej 40 000 złotych (dokładnie 39 990 zł).

Atrakcyjnie wyceniono też opcjonalne wyposażenie do Fiata 500. Do 30 listopada każdy klient może, zamawiając swoją 500-kę, wyposażyć ją w ekskluzywną tapicerkę skórzaną dostępną w pięciu kolorach do wyboru za 50% ceny tej opcji, czyli 2 000 złotych.

Fiat 500 dostępny jest również w promocyjnym kredycie 50/50. Klient wpłaca 19 950 zł (połowa wartości samochodu) i wyjeżdża z salonu autem. Po 12 miesiącach decyduje, czy spłacać jednorazowo całą pozostałą kwotę, czy też kontynuować spłatę w mniejszych miesięcznych ratach.

Milionowy egzemplarz Fiata 500 wyprodukowany

Fiat oferuje korzystne warunki zakupu również na inne modele z gamy, w tym najnowszy Fiat 500L oraz nową Pandę, także w debiutującej wersji 4x4.

Klienci mają obecnie do wyboru trzy wersje modelu Panda: Panda Classic, nowa Panda oraz wersja 4x4. Fiat Panda Classic to jedno z najtańszych nowych aut na polskim rynku. Samochód w wersji Fresh z benzynowym silnikiem 1.2 Fire kosztuje 26 990 zł.

Panda Classic to wybór dla osoby zainteresowanej najtańszą ofertą na nowy samochód. Dla klientów poszukujących nowszego, lepiej wyposażonego samochodu Fiat oferuje nową Pandę w wersji Easy, w pięciodrzwiowym nadwoziu z silnikiem benzynowym 1.2 (4-cylindry) wyposażoną m.in. w klimatyzację, radioodtwarzacz CD/MP3, elektrycznie sterowane szyby przednie za 34 890 zł (wersja podstawowa nowej Pandy kosztuje 31 990 zł).

Z kolei Panda 4x4 dostępna jest na rynku polskim z dieslem 1.3 MultiJet w bogatej wersji wyposażeniowej, w cenie promocyjnej 59 990 zł brutto lub w kredycie 50/50 za 31 595 zł.

Pozostajemy przy nowościach i debiutującym na rynku modelu Fiat 500L. Promocyjny cennik 500L rozpoczyna się od 49 990 zł za wersję benzynową 1.4 o mocy 95 KM (wersja Fresh), a dodatkowo dostępne są bezpłatne lub przecenione pakiety wyposażenia.

Pakiet Sound to specjalna oferta dla wersji Pop Star. Cena cennikowa to 2 500 zł (obecnie dostępny jest za darmo). W skład pakietu wchodzą: radio CD+MP3 z 5-calowym ekranem dotykowym i systemem Bluetooth oraz kierownica z przyciskami do sterowania radiem i gałka skrzyni biegów pokryte skórą.

Do wersji 500L Easy obecnie dostępny jest bezpłatny pakiet Look (cennikowo 2 500 zł), który zawiera dywaniki przednie, boczne listwy ochronne drzwi z elementami chromowanymi, felgi aluminiowe 16", światła przeciwmgielne.

Komfortowa wersja Lounge oferuje w promocji za 0 zł wart 3 500 złotych pakiet składający się z przedniej szyby podgrzewanej, foteli przednich podgrzewanych, podłokietnika przedniego oraz regulacji odcinka lędźwiowego kierowcy i pasażera.

Z bogatej gamy Fiata warto wymienić też oferty promocyjne na model Punto. Obecnie przy trwającej kampanii promocyjnej cenniki Punto rozpoczynają się od 32 990 zł.

Komfortowo wyposażony Fiat Punto w wersji Easy (5-drzwiowej) kosztuje obecnie 37 490 zł. W tej cenie klient otrzymuje m.in. klimatyzację, radio CD+MP3, cztery poduszki powietrzne, dwustopniowe wspomaganie kierownicy, skórzaną kierownicę, centralny zamek sterowany pilotem i elektrycznie sterowane szyby przednie i elektryczne lusterka.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane