/  / Nowe produkty finansowe dla dostawczych Mercedesów

Nowe produkty finansowe dla dostawczych Mercedesów

MERCEDES|
null
null

Już wkrótce w salonach Mercedesa dostępne będą nowe produkty finansowe dedykowane pojazdom dostawczym. Dzięki nim klienci będą mogli użytkować pojazdy bez konieczności ich wykupu. W zależności od potrzeby umowa finansowa może zawierać usługi dodatkowe zwiększające komfort i bezpieczeństwo użytkowania pojazdu.

Konkurencja, coraz wyższe oczekiwania klientów oraz zmienna sytuacja rynkowa wymaga zwracania szczególnej uwagi na narzędzia pracy oraz związane z nimi koszty. Aby wesprzeć przedsiębiorców w obszarze użytkowania pojazdów, firma Mercedes-Benz Leasing Polska wprowadzi jeszcze w pierwszym kwartale bieżącego roku dwa nowe produkty finansowe dedykowane pojazdom dostawczym ze srebrną gwiazdą ma masce.

Pierwszy z nich to Lease&Drive Basic, będący produktem leasingowym opartym o wysoką wartość końcową pojazdu. Dzięki takiemu rozwiązaniu pojazdy Mercedesa stają się jeszcze bardziej atrakcyjne cenowo, ponieważ wysoka wartość końcowa wpływa na obniżenie raty miesięcznej.

W produkcie Lease&Drive Basic ustalona z klientem rata finansowa pozostaje niezmienna w trakcie trwania umowy. Dotyczy to również wariantu umowy z ubezpieczeniem komunikacyjnym. Gwarantowana przez Mercedes-Benz wartość końcowa zdejmuje z klienta ryzyko utraty wartości pojazd, co związane jest z największym obszarem kosztowym jego użytkowania.

Wartość końcowa nie stanowi obowiązku wykupu pojazdu, lecz tylko opcję, zatem na koniec umowy klient decyduje, czy pojazd wykupić za ustaloną w umowie wartość, czy zwrócić go do Mercedes-Benz i zawrzeć kolejną umowę na nowy samochód dostawczy tego producenta.

Drugim produktem oferowanym przez Mercedes-Benz Leasing jest Lease&Driver, w którego skład wchodzą: umowa leasingu oparta o wysoką wartość końcową połączona z wieloletnim pakietem ubezpieczenia komunikacyjnego gwarantującym niezmienność kosztów bez względu na szkodowość, ubezpieczeniem ochrony prawnej oraz assistance gwarantującym pomoc w kwestiach prawnych i w przypadku awarii pojazdu.

Produkt zawiera również umowę serwisową Mercedes-Benz Complete, w ramach której realizowane są wszelkie naprawy oraz przeglądy wraz z częściami i materiałami eksploatacyjnymi. Dopełnienie produktu stanowi pakiet obsługi opon, zapewniający użytkownikowi pojazdu sezonową wymianę opon oraz ich składowanie.

Atutem produktu Lease&Drive jest stała miesięczna opłata z gwarancją pełnej obsługi pojazdu w czasie trwania kontraktu, bez konieczności wykupu pojazdu na koniec umowy. Dzięki tej usłudze klient może w znacznym stopniu obniżyć koszty wewnętrznych procedur administracyjnych oraz dokładnie zaplanować budżet związany z utrzymaniem pojazdu w firmie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane