/  / Nowe Megane sedan w Warszawie

Nowe Megane sedan w Warszawie

null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Francuska centrala Renault opublikowała całą serię zdjęć plenerowych z udziałem 4-drzwiowej wersji nowego Megane. Co ciekawe, sesja Megane GranCoupe powstała nie gdzie indziej jak w Warszawie i okolicach, gdzie odbyły się jazdy dla dziennikarzy.

Wersja Megane GrandCoupe – zastępująca w gamie Renault Fluence – wyróżnia się m.in. dużą ilością miejsca dla pasażerów siedzących na tylnych siedzeniach oraz pojemnością bagażnika na poziomie 508 dm3 (według VDA). Wśród dostępnych elementów wyposażenia m.in. ekran dotykowy o przekątnej 7 lub 8,7" przypominający tablet, system automatycznego otwierania klapy kufra i asystent parkowania. A nawet szeroki, szklany dach panoramiczny oraz przezierny wyświetlacz Head-Up.

Według informacji pochodzących od generalnego importera, Renault Megane GrandCoupe pojawi się w salonach dealerskich w grudniu. Ceny zostaną jednak opublikowane nie później niż na początku listopada.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane