/  / Nowe L200 i inne premiery Mitsubishi 2015

Nowe L200 i inne premiery Mitsubishi 2015

Jak zapowiada generalny importer w Polsce, w roku przyszłym doczekamy się nad Wisłą premiery modelu Mitsubishi L200 nowej generacji. Zadebiutuje też wersja Outlandera po liftingu.

Polski oddział Mitsubishi Motors ma powody do zadowolenia. Od października 2013 generalny importer notuje nad Wisłą stały wzrost sprzedaży. Z kolei w bieżącym roku od stycznia do końca listopada z salonów Mitsubishi wyjechało niemal 60% więcej pojazdów.

Ulubionym modelem marki na polskim rynku jest Mitsubishi ASX. Tuż za nim w rankingu plasuje się Outlander, który w tym roku przeszedł delikatną modernizację, a gama wzbogaciła się o wersję PHEV.

Coraz większą popularność zdobywa też miejskie Mitsubishi Space Star, które zadebiutowało jesienią. W tym roku wzrosła również sprzedaż flagowego modelu Mitsubishi, jakim jest Pajero, właśnie debiutujące w zmodernizowanej wersji 2015.

Nowe L200 przyjedzie w 2015
"Rok temu, przed wystawą motoryzacyjną w Tokio ogłoszono nowy, globalny plan rozwoju Mitsubishi Motors Corporation, a jego osią były pojazdy 4x4 typu SUV, crossover i pickup, będące od lat specjalnością Mitsubishi. Jednocześnie polski oddział MMC zapowiedział znaczący wzrost sprzedaży, który udało się zrealizować właśnie dzięki tej grupie modeli - przypomina Yasuyuki Oyama, prezes polskiej filii koncernu.

Rok 2015 będzie kontynuacją rozwoju firmy w dziedzinie samochodów 4WD. Już w sierpniu do polskich salonów wjedzie całkowicie nowy model pickupa L200. To samochód na zbudowany od podstaw – między innymi z nowym nadwoziem, zawieszeniem, wnętrzem, panelami karoserii, zupełnie nowym silnikiem Diesla oraz nowymi skrzyniami biegów. Według zapowiedzi producenta, zastosowana konstrukcja oferuje niezły komfort i prowadzenie, w połączeniu ze znakomitymi własnościami jezdnymi w terenie.

Jeszcze wiosną w Polsce rozpocznie się sprzedaż zmodernizowanego Mitsubishi Pajero 2015 w wersji 3-drzwiowej i odświeżonego Lancera z roku modelowego 2015. Późną jesienią zadebiutuje natomiast Outlander w wersji po liftingu.

Jak zwykle polskie Mitsubishi szykuje specjalne wersje najpopularniejszych swoich modeli, a także kilka niespodzianek.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane