/  / Nowe Infiniti wjeżdża na rynek z promocją

Nowe Infiniti wjeżdża na rynek z promocją

null
© Infiniti
null

Ciemny chrom to najmodniejszy kolor dla Infiniti QX70. Modny także ze względu na cenę, bo topowo wyposażony flagowy model Infiniti w nowej wersji S-Design kosztuje teraz dzięki rabatom niecałe 250 000 złotych.

Mroczną stronę QX70 w nowej wersji S-Design – która ujrzała światło dzienne podczas wystawy Paryż 2014 – zdradza ciemny chrom. Zastosowano go w grillu atrapy chłodnicy, oprawach świateł przeciwmgielnych, progach oraz na ramce tablicy rejestracyjnej z tyłu. Zmiany objęły także reflektory, które teraz mają nowe, przydymione wykończenie. Koła S-Design to z kolei 21-calowe, sześcioramienne felgi aluminiowe w czarnym kolorze, pasujące do czarnych relingów dachowych i czarnych opraw lusterek zewnętrznych.

Motyw S-Design kontynuowany jest w kabinie. Konsola centralna jest wykończona czarnym lakierem, zaś skóra foteli, kierownicy, zagłówków i paneli drzwiowych jest przeszyta fioletowymi nićmi.

QX70 3.0d oraz QX70 3.7 w wersjach S-Design kosztuje teraz "tylko" 249 900 złotych. To cena wyraźnie niższa od tej, która widnieje oficjalnie w cenniku. Jak to wytłumaczyć? Mówi Grzegorz Szczypior, dyrektor zarządzający Infiniti Polska:

"Gama Infiniti QX70 S-Design trafiła do sprzedaży w okresie, który w Polsce jest okresem wyprzedaży rocznika. Nie może zatem dziwić, że wynegocjowaliśmy w centrali marki kilkunastoprocentowe rabaty. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowość wersji i jej wyjątkowa cena walnie przyczynią się do dalszego bicia przez Infiniti rekordów sprzedaży jeszcze w tym roku fiskalnym".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane