/  / Nowe Caddy jak Golf i Passat

Nowe Caddy jak Golf i Passat

null
© Volkswagen
nullnullnullnullnullnullnull

Nowy Volkswagen Caddy – wzorem swoich koncernowych braci czyli Golfa i Passata – doczekał się właśnie wersji Alltrack. Jako opcja występuje napęd na wszystkie koła 4Motion.

Volkswagen Caddy czwartej generacji doczekał się nowej wersji Alltrack – następczyni Cross Caddy, którą będzie można kupić dla odmiany osobowej oraz dla furgonu. Premierę przed szeroką publicznością zorganizowano podczas ruszających właśnie targów motoryzacyjnych IAA Frankfurt 2015.

Od "normalnego" Caddy nowa wersja Alltrack odróżnia się dzięki takim elementom jak np. utrzymane w czarnej kolorystyce osłony na nadkolach i progi oraz specjalne osłony podwozia. Inne stylizacyjne wyróżniki Alltracka to lakierowane szczeblinki osłony chłodnicy z trzema chromowanymi listwami, lakierowane na srebrno obudowy lusterek bocznych, podwójne reflektory z żarówkami H7, reflektory przeciwmgłowe, przyciemnione lampy z tyłu, logo "Alltrack" na osłonie chłodnicy oraz z tyłu nadwozia, a także relingi dachowe w kolorze srebrnym.

Komu 4x4?
Paleta jednostek napędowych składa się do wyboru z czterech diesli TDI o pojemności 2,0 litra i mocy od 75 do 150 KM oraz z trzech benzynowych TSI o pojemności 1,0; 1,2 oraz 1,4 litra i mocy od 84 do 125 KM. Oferta obejmuje również jednostkę 1.4 TGI napędzaną gazem ziemnym, o mocy 110 koni.

Opcjonalnie nowe Caddy Alltrack można zamówić z napędem na cztery koła 4Motion.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane