/  / Nowe Aygo zaprasza do salonów Toyoty

Nowe Aygo zaprasza do salonów Toyoty

Toyota|
null
© Toyota
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W dniach 28-29 czerwca debiutuje w salonach nowa Toyota Aygo. Z okazji Dni Otwartych japońska marka przygotowała także specjalną ofertę cenową dla Yarisa Last Minute oraz Aygo poprzedniej generacji.

Cennik Toyoty Aygo II startuje od 33 900 złotych, czyli z poziomu atrakcyjniejszego niż do tej pory. Nowy model będzie także wyraźnie lepiej wyposażony niż poprzednik: już wersja podstawowa otrzymała m.in. projektorowe światła główne, diody LED do jazdy dziennej oraz kompletne wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa. Zalicza się do niego 6 poduszek powietrznych z kurtynami bocznymi, system stabilizacji toru jazdy VSC czy system wspomagania podjazdu Hill Assist Control.

Toyota zakłada, że największym powodzeniem wśród polskich klientów będą jednak cieszyły się edycje specjalne nowego Aygo oraz wersje spersonalizowane przez samych nabywców. Dlatego też w cenniku nowego modelu znalazła się młodzieżowa edycja X-Cite z charakterystycznym pomarańczowym kolorem nadwozia i czarnymi detalami, a także bardziej stonowana i elegancka wersja X-Clusiv ze srebrnymi elementami. Dodatkowo, dzięki wymiennym panelom nadwozia i wnętrza każdy egzemplarz Aygo może mieć swój niepowtarzalny styl i kolorystykę, nadane mu przez właściciela.

Cennik Toyota Aygo II

W czasie Dni Otwartych obowiązywać będzie także oferta specjalna na Aygo I oraz na Yarisa w wersji Last Minute z roku produkcji 2013.

Aygo poprzedniej generacji z nadwoziem 5-drzwiowym, wyposażone m.in. w radioodtwarzacz CD i klimatyzację manualną, kosztuje jedynie 33 900 złotych, czyli o 5 200 zł mniej niż do tej pory. Z kolei Yaris Last Minute (wersja 3- lub 5- drzwiowa) otrzymał rabat wynoszący 6 000 zł. Radioodtwarzacz CD, klimatyzacja, elektryczne szyby czy skórzana kierownica to elementy wyposażenia standardowego każdej z dostępnych wersji.

Zarówno Aygo poprzedniej generacji, jak i Yaris Last Minute są dostępne z szybkim terminem realizacji zamówienia.

Wszystkie salony Toyoty w Polsce będą przyjmowały klientów zarówno w sobotę 28, jak i niedzielę 29 czerwca.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane