/  / Nowe Audi Q3 od 1 390 zł brutto miesięcznie

Nowe Audi Q3 od 1 390 zł brutto miesięcznie

Volkswagen Bank Polska|
null
© Audi
null

Do salonów trafił najnowszy model Audi Q3 Prime Edition. Samochód dostępny jest od 1 390 zł brutto miesięcznie w trzech rozwiązaniach finansowych: nowym, innowacyjnym produkcie AutoCredit, Kredycie Opłacalna Rata oraz leasingu.

Audi Q3 Prime Edition swój indywidualny charakter zawdzięcza nowoczesnemu designowi. Dynamiczna sylwetka kreuje go na silnego, kompaktowego i wydajnego SUV-a, który świetnie sprawdza się w przestrzeni miejskiej. Wnętrze auta charakteryzuje się stonowaną elegancją, a bogate wyposażenie zapewnia wysoki komfort podróżowania.

Audi Q3 Prime Edition można nabyć od 1 390 zł brutto miesięcznie. Tak niska rata jest dostępna w trzech różnych rozwiązaniach finansowych oferowanych przez Audi Finance, w zależności od preferencji i oczekiwań klientów: AutoCredit lub Kredyt Opłacalna Rata oraz w Leasingu Opłacalna Rata.

Cennik Audi Q3

Klientom zainteresowanym komfortową wymianą auta na nowe Audi Finance oferuje innowacyjne rozwiązanie kredytowe AutoCredit. To produkt, dzięki któremu po trzech lub czterech latach z łatwością można wymienić auto na nowe. W przypadku, gdy użytkownik będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank Polska gwarantuje jego odkup.

Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym.

Jeśli klient zdecyduje się na zachowanie samochodu, może go odkupić w ramach spłaty jednorazowej lub rozłożonej na raty. AutoCredit jest dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu (wkład własny już od 0%).

Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 30%) oraz limit rocznego przebiegu (20 lub 30 000 km rocznie).

Oprocentowanie nominalne wynosi 4,99%.

Klienci zainteresowani zakupem nowego Audi Q3 mogą też skorzystać z Kredytu Opłacalna Rata oferowanego przez Audi Finance. Jest to klasyczny kredyt ratalny z oprocentowaniem wynoszącym 4,99%. Wysokość miesięcznych rat jest indywidualnie ustalana i dostosowywana do potrzeb i możliwości klienta.

Kredyt Opłacalna Rata charakteryzuje się długim okresem kredytowania (od 12 aż do 84 miesięcy) oraz indywidualnie ustalaną wysokością wkładu własnego (już od 0%).

Dla przedsiębiorców Audi Q3 Prime Edition dostępne jest również w ofercie leasingu. Firmy mogą wybrać dogodny okres leasingowania (od 24 aż do 60 m-cy) oraz wysokość opłaty wstępnej (od 10% do 45%).

Dodatkowo indywidualnie ustalana jest wartość wykupu samochodu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane