/  / Nowa Toyota Yaris już w Polsce

Nowa Toyota Yaris już w Polsce

Spółka|
null
© Toyota
nullnullnullnullnullnull

Oto zdjęcia pięciu pierwszych egzemplarzy nowej Toyoty Yaris, które właśnie przyjechały do Polski. Samochód oficjalnie zadebiutuje na naszym rynku podczas Dni Otwartych, które zaplanowano pod koniec września.

4 sierpnia do siedziby Toyota Motor Poland zostały dostarczone pierwsze sztuki długo oczekiwanej nowej Toyoty Yaris. Pięć samochodów przez najbliższy czas będzie jedynymi egzemplarzami nowego Yarisa w Polsce.

Nowy Yaris debiutuje na polskim rynku w czasie Dni Otwartych we wszystkich salonach Toyoty w weekend 25-26 września. Pierwsze samochody zostaną dostarczone klientom już w czasie Dni Otwartych.

Tu można przeczytać artykuł dotyczący cen i oferty wyposażenia na model Toyota Yaris trzeciej generacji.

Zapisy na listy rezerwacyjne nowej Toyoty Yaris trwają w Polsce od połowy lipca. Samochód zgodnie z oczekiwaniami cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, mimo że nie można go jeszcze zobaczyć u dealerów.

Najczęściej wybierany jest pięciodrzwiowy Yaris 1.33 w wersji wyposażeniowej Sol. Kolejne najbardziej popularne wersje to Prestige i Dynamic. Wszystkie zamówione do tej pory samochody wyposażone są w innowacyjny system Toyota Touch, obsługujący za pomocą 6-calowego ekranu dotykowego szereg przydatnych funkcji: kamerę cofania, Bluetooth do telefonu i odtwarzacza zewnętrznego, czy rozbudowane statystyki podróży.

Czekamy na Wasze opinie w komentarzach i na forum dyskusyjnym.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane