/  / Nowa Toyota Yaris

Nowa Toyota Yaris

Informacja własna|
null
© Toyota
nullnullnullnullnullnullnullnull

Oto cała galeria zdjęć, które prezentują szykowany z myślą o rynku europejskim model Toyota Yaris nowej generacji. Na dwóch zdjęciach możemy nawet "zajrzeć" do kabiny pasażerskiej tego wyczekiwanego z dużym zainteresowaniem auta.

Oto cała galeria zdjęć, które prezentują szykowany z myślą o rynku europejskim model Toyota Yaris nowej generacji. Samochód zaprezentuje się szerokiej publiczności najprawdopodobniej podczas jesiennych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Przedstawiciele koncernu liczą na to, że auto powtórzy sukces swoich poprzedników.

Poważne zmiany w porównaniu z poprzednikiem zauważymy przede wszystkim w wyglądzie kabinie pasażerskiej. Zestaw wskaźników, które do tej pory umieszczone były na środku deski rozdzielczej, teraz znajdują się tradycyjnie na wprost przed kierowcą. Zrezygnowano też z wyświetlacza elektronicznego na korzyść większych i bardziej czytelnych zegarów analogowych.

Poza wysoką jakością i niezawodnością, jedną z bardzo mocnych stron nowego Yarisa ma być dostępność systemu multimedialnego Toyota Touch. Za pomocą 6,1-calowego wyświetlacza dotykowego kierowca w łatwy sposób może obsługiwać szereg różnych funkcji. Jako opcja istnieje też możliwość otrzymania w pełni zintegrowanej z systemem nawigacji satelitarnej Toyota Touch & Go.

Yaris należy do zdecydowanie najpopularniejszych modeli marki Toyota na polskim rynku. Auto obecnej generacji oferowane jest od roku 2005 i plasuje się w ścisłej czołówce modeli segmentu B.

Warto dodać, że w roku przyszłym na rynku europejskim pojawi się model Toyota Yaris wyposażony w napęd hybrydowy.

Z niecierpliwością czekamy na obszerniejszy komunikat wydany przez centralę Toyoty w sprawie nowego Yarisa.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane