/  / Nowa Toyota RAV4 już w Polsce

CENY | Nowa Toyota RAV4 już w Polsce

Toyota|
null
© Toyota
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Importer ujawnił cennik zmodernizowanej Toyoty RAV4. Samochód nie tylko upodobnił się do pozostałych modeli z gamy japońskiego producenta, ale otrzymał także nowy silnik Diesla pochodzący z BMW oraz bogatszą ofertę wyposażenia.

Nabywcy mają do wyboru tylko dwa silniki. Benzynowy o poj. 2 litrów i mocy 152 KM, który występuje tylko z napędem 4x4 oraz wysokoprężny (produkcji BMW), również o poj. 2 litrów, mocy 143 KM, występujący tylko z napędem na przednią oś. Niezależnie od wyboru rodzaju napędu, ceny poszczególnych wersji są identyczne:
Active – 108 900 zł,
Premium – 117 900 zł,
Style – 128 900 zł,
Prestige – 144 900 zł.
Dodatkowo, w przypadku wyboru jednostki benzynowej, można zamówić opcjonalną przekładnię bezstopniową Multidrive S. Dopłata wynosi 7 500 zł, ale nie obejmuje podstawowej wersji Active. Na wiosnę w cenniku pojawi się także długo wyczekiwana wersja hybrydowa.

Nowy model może być wyposażony w wiele nowinek technicznych. Nowością są m.in. reflektory Bi-LED z systemem automatycznego włączania świateł drogowych, system kamer 360 stopni, adaptacyjny tempomat, czy szereg systemów podnoszących bezpieczeństwo i wspierających kierowcę takich jak:
- system monitorowania martwego pola,
- system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu,
- układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia z systemem wykrywania pieszych,
- układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu z funkcją powrotu na zadany tor jazdy,
- układ rozpoznawania znaków drogowych.
Większość z nich jest oferowana w pakiecie Safety kosztującym 5 900 zł. Na liście opcji znalazły się jeszcze trzy pozycje w tej cenie: Pakiet Smart (inteligentny kluczyk i elektrycznie podnoszone drzwi bagażnika), Pakiet JBL (system nagłośnienia JBL z 11 głośnikami i wzmacniaczem) oraz tapicerka skórzana dostępna w dwóch kolorach. System multimedialny Toyota Touch 2 & Go z nawigacją satelitarną wyceniono na 3 200 zł, a najładniejszy biały perłowy lakier na 4 400 zł.

W ofercie znajdują się jeszcze egzemplarze nowego modelu z rocznika produkcji 2015 (wersjie Style i Prestige), które są oferowane z rabatem w wysokości 7 000 zł.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane