/  / Nowa Toyota Corolla w salonach od 20 lipca

Nowa Toyota Corolla w salonach od 20 lipca

null
© Toyota
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Polscy dealerzy marki Toyota zapraszają klientów w dniach 20-21 lipca na premierę rynkową modelu Toyota Corolla nowej generacji. Zamówienia zbierane są od czerwca.

Toyota Corolla w nowym wcieleniu jest większa od swojego poprzednika: dłuższa o 80 mm (4620 mm), szersza o 15 mm (1760 mm) i ma większy o 100 mm rozstaw osi (2700 mm). Bagażnik oferuje 452 litry pojemności.

Samochód już w wersji podstawowej jest dobrze wyposażony. Posiada takie elementy jak systemy ABS/EBD/BA, VSC/TRC, układ monitorowania ciśnienia w oponach, przednie i boczne poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, kurtyny powietrzne, poduszkę kolanową kierowcy, światła do jazdy dzienne LED, regulację kierownicy w dwóch płaszczyznach, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne oraz m.in. dzieloną (60/40) oraz składaną tylną kanapę.

Ponadto, przygotowano dla klientów rozważających zakup nowej Corolli oferowane w przystępnych cenach pakiety wyposażenia, które pozwalają użytkownikowi na różne konfiguracje wybranego egzemplarza. Z nowinek technologicznych w gamie Corolli dostępna jest m.in. najnowsza wersja systemu multimedialnego Toyota Touch2 z funkcją obrazu telefonu komórkowego na ekranie (Mirror Link), z kamerą cofania i Bluetooth, a także asystent parkowania SIPA.

Na rynku polskim bazowa wersja nowej Corolli kosztuje od 62 900 złotych (patrz TUTAJ).

Do napędu wykorzystywane są trzy sprawdzone jednostki do wyboru: 1.33 (99 KM), 1.6 (132 KM) oraz 1.4 diesel (90 KM). Standardowo montowana jest sześciobiegowa manualna skrzynia biegów, a w opcji występuje 6-stopniowy automat.

Toyota Corolla to najpopularniejszy samochód osobowy na światowym rynku motoryzacyjnym, którego produkcja przekroczyła już łącznie poziom 40 mln egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane