/  / Nowa Toyota Aygo chce się wyróżniać

CENY | Nowa Toyota Aygo chce się wyróżniać

null
© Toyota
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Odważna stylistyka, szerokie możliwości personalizacji nadwozia i wnętrza oraz automatycznie składany dach z materiału. To oferuje Toyota Aygo nowej generacji, która wchodzi do sprzedaży na polskim rynku z ceną od 33 900 złotych.

Znakiem rozpoznawczym nowego Aygo jest charakterystyczny kształt "X" na masce, od którego rozpoczynają się niemal nieograniczone możliwości indywidualizacji nadwozia. Użytkownicy będą mogli wymieniać aż 10 elementów nadwozia i wnętrza, całkowicie odmieniając wygląd swojego samochodu (nawet po kilku latach eksploatacji).

Nowa Toyota Aygo będzie dostępna w następujących wersjach wyposażenia (w nawiasie podano cenę dla odmiany 3-drzwiowej oraz 5-drzwiowej):
- poziom X: ceny od 33 900 złotych/34 900 złotych
- poziom X-Play: 39 900 złotych/40 900 złotych
- poziom X-Wave: 49 900 złotych/50 900 złotych
- poziom X-Cite: 45 900 złotych (tylko 5-drzwiowe)
- poziom X-Clusiv: 47 500 złotych (tylko 5-drzwiowe)

Do napędu służy udoskonalony silnik benzynowy 1.0 VVT-i o mocy 68 koni mechanicznych, którego dostawcą są zakłady Toyoty w Wałbrzychu.

Cennik Toyota Aygo II

Standardowo kierowca zmienia biegi korzystając z przekładni manualnej o pięciu przełożeniach. Za dopłatą 3 600 złotych otrzymać można natomiast skrzynię automatyczną X-Shift MultiMode, która dostępna jest dla wersji X-Play z pakietem Design, a także dla X-Wave, X-Cite oraz X-Clusiv.

Już wersja podstawowa nowego Aygo oferuje w ramach wyposażenia standardowego takie elementy jak np. diody LED do jazdy dziennej, system kontroli ciśnienia w oponach, projektorowe światła główne czy komputer pokładowy. Tak doceniana dziś nie tylko w upalne dni klimatyzacja jest do kupienia w omawianej wersji w ramach pakietu Comfort, który łącznie z radiem/mp3/USB i wejściem Aux-in oraz dwoma głośnikami kosztuje w sumie 3 900 złotych.

Lepiej wyposażona wersja nowego Aygo, czyli poziom X-Play, ma w standardzie m.in. klimatyzację manualną, automatyczny ogranicznik prędkości ASL, a także elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, składane oparcie tylnej kanapy w proporcji 50:50 i regulację wysokości fotela kierowcy.

Nowe Aygo oferuje możliwość zamówienia takich "bajerów" jak np. tapicerka skórzana oraz funkcja podgrzewania przednich foteli (pakiet Leather; dostępne dla wersji X-Cite i X-Clusive), system multimedialny Toyota X-Touch z ekranem 7-calowym (element pakietu X-Touch dla wersji X-Play, a od wyższych wersji wyposażenie standardowe), jak również automatycznie składany dach materiałowy w kolorze czarnym (tylko dla wersji X-Wave/standard).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane