/  / Nowa Toyota Auris i spółka

Nowa Toyota Auris i spółka

Toyota Auris wersja aktualna
© Toyota
Toyota Auris wersja aktualna

W bieżącym roku kalendarzowym poznamy kolejne wcielenie modelu Toyota Auris w wersji po liftingu – potwierdzają dobrze zorientowane źródła. Będzie też nowy Avensis.

Jak ujawniają przedstawiciele marki Toyota, polscy klienci doczekają się w bieżącym roku kilku bardzo ciekawych premier modelowych tego producenta. Na czerwiec planuje się debiut rynkowy nowego Avensisa. Ten przedstawiciel klasy średniej oferowany w dwóch wersjach nadwoziowych – jako sedan i kombi – przejdzie według zapowiedzi Japończyków bardzo poważne zmiany modernizacyjne.

Nieco później (przełom sierpnia i września) przyjdzie pora na premierę nowej wersji Toyoty Auris. W porównaniu z poprzednikiem zmiany modernizacyjne będą spore. Jak wynika z danych IBRM SAMAR, Auris to aktualnie najchętniej wybierany model Toyoty na polskim rynku – w okresie od stycznia do końca listopada klienci nad Wisłą zarejestrowali łącznie ponad 7 900 Aurisów.

Natomiast pod koniec roku 2015 japońska marka szykuje jeszcze dwie ważne nowości produktowe. Będzie to duży lifting modelu Toyota RAV4, a także Prius nowej generacji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane