/  / Nowa odsłona strony internetowej BMW

Nowa odsłona strony internetowej BMW

null
© BMW
null

Marka BMW wprowadziła zmiany w swoim serwisie internetowym. Strona lepiej nadaje się teraz do przeglądania na urządzeniach mobilnych.

Nowa strona bawarskiej marki jest dostępna pod dotychczasowym adresem – www.bmw.pl. Witryna ma bardziej intuicyjny układ. Rozplanowanie poszczególnych treści pozwala na łatwiejszy dostęp do potrzebnych informacji.

Strona została zaprojektowana w technologii RWD, dzięki czemu jej wygląd i układ automatycznie dostosowują się do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlana. To szczególnie istotne w dobie rosnącej popularności smartfonów czy tabletów.

W serwisie BMW użytkownicy znajdą konfigurator, cenniki, szczegółowe dane na temat poszczególnych serii i modeli, informacje dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, jak również pełną ofertę produktów oferowanych przez BMW Financial Services.

Ważny element na bmw.pl stanowią odnośniki do stron społecznościowych prowadzonych przez BMW Group Polska. Uzupełnieniem jest lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi oraz informacje korporacyjne o BMW Group oraz BMW Group Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane