/  / Nowa Skoda Superb kosztuje...

Nowa Skoda Superb kosztuje...

null
© Skoda (facebook.com/Skoda)
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Podczas Motor Show 2015 w Poznaniu zostaną ogłoszone polskie ceny na model Skoda Superb nowej generacji – potwierdzają dobrze zorientowane źródła.

W wersji bazowej nowego Superba napędzać będzie jednostka benzynowa 1.4 TSI, która rozwija maksymalnie moc 125 koni.

Skoda Superb III to nie tylko zmieniona stylistyka – z bardziej sportowymi akcentami – ale przede wszystkim rozwiązania podnoszące komfort podróżowania, nowoczesne systemy multimedialne z możliwościami przyłączeniowymi, jak również technologie, których zadaniem jest wspierać kierowcę, a w razie konieczności nie dopuszczać do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Stworzona na bazie platformy MQB, flagowa Skoda przeszła kurację odchudzającą – w zależności od wersji waży nawet do 75 kg mniej. Lepsze są też właściwości aerodynamiczne samochodu. W najbardziej ekonomicznej wersji (GreenLine) średnie zużycie paliwa według oficjalnych danych fabrycznych wynosi w cyklu mieszanym około 3,7 l/100 km.

Wystawa Motor Show 2015 w Poznaniu otwarta będzie dla szerokiej publiczności w dniach 10-12 kwietnia, a poprzedzi ją dzień prasowy – 9 kwietnia.


Według zapowiedzi generalnego importera, pierwsze egzemplarze nowego Superba zawitają do polskich salonów sprzedaży w lipcu.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane