/  / Nowa Skoda Fabia od 39 380 zł

Nowa Skoda Fabia od 39 380 zł

Skoda|
null
© Skoda
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Skoda opublikowała oficjalny cennik nowej Skody Fabii. Za wersję podstawową Active, wyposażona w silnik 1.0 o mocy 60 koni, zapłacić trzeba 39 380zł.

Wliczając wariant GreenLine, klienci w Europie będą mieć wybór czterech jednostek benzynowych i trzech wysokoprężnych. Wszystkie silniki spełniają normę emisji spalin EU6 i są standardowo wyposażone w system Start-Stop i układ odzyskiwania energii kinetycznej podczas hamowania.

Wersja Active z silnikiem 1.0 60 KM wyceniana na 39 380 zł, posiada m.in. ESP z ABS, XDS – elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego, poduszki powietrzne czołowe i boczne kierowcy i pasażera z przodu, kurtyny powietrzne, regulowaną w dwóch płaszczyznach kolumna kierownicy oraz przygotowanie pod radio fabryczne z 4 głośnikami.

Skoda z okazji premiery nowej Fabii oferuje w ramach promocji dla wersji hatchback pakiet przeglądów 4 lata (do 60 000 km) o wartości 2 400 zł wraz z pakietem pogwarancyjnym 2 lata (do 60 000 km) o wartości 700 zł lub alternatywnie Instalację LPG Landi Renzo dla silnika 1.0 MPI o wartości 4350 zł (dostępna od lutego 2015). Oferta limitowana i obowiązuje do odwołania. Pakiet przeglądów i pakiet pogwarancyjny są niedostępne dla samochodów z instalacją LPG


Ceny nowej Skody Fabii są już dostępne w naszym KATALOGU
Odnośniki
Pliki do pobrania
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane