/  / Nowa Navara triumfuje...

Nowa Navara triumfuje...

null
© Nissan
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

... w konkursie o tytuł jako Międzynarodowy Pickup Roku 2016. Auto jest już w produkcji, ale cen Navary dla rynku polskiego jeszcze nie ogłoszono.

Wprowadzany właśnie na rynek nowy pickup Nissana pokonał w omawianym plebiscycie takich rywali jak Mitsubishi L200 oraz Ford Ranger. Jurorzy pochwalili Navarę za właściwości jezdne na drogach utwardzonych, sprawność terenową, silnik oraz dużą ładowność.

Nowa Navara wejdzie na rynek z jednostką 2.3 dCi, dostępnym w dwóch wersjach mocy do wyboru: 160 lub 190 koni mechanicznych. Według danych producenta, nowy diesel w porównaniu z poprzednikiem jest nawet o ponad 20% oszczędniejszy.

Warto podkreślić, że topowa odmiana napędowa dysponuje dwiema turbosprężarkami.

Nissan NP300 Navara będzie mieć w gamie wersje z napędem na jedną lub obie osie oraz z 6-biegową skrzynią manualną lub opcjonalnym automatem 7-biegowym.

W drodze do salonów sprzedaży
Produkcja Nissana NP300 Navara rozpoczęła się listopadzie. Samochód będzie dostępny w salonach sprzedaży w całej Europie od stycznia 2016 roku.

Cen Navary dla rynku polskiego jeszcze nie ogłoszono.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane