/  / Nowa Mazda6 kosztuje w Polsce od 88 700 złotych

Nowa Mazda6 kosztuje w Polsce od 88 700 złotych

MMPOL|
null
© Mazda
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

Generalny importer samochodów Mazda na polski rynek informuje, że wyczekiwany z zainteresowaniem model Mazda6 nowej generacji w najtańszej wersji kosztować będzie od 88 700 zł.

Omawiana wersja to Mazda6 skonfigurowana według specyfikacji z poziomu SkyGo, oferująca silnik benzynowy 2.0 Skyactiv-G o mocy 145 KM, współpracujący z przekładnią manualną 6-biegową.

Co warto podkreślić, wersja Sport Kombi oferowana będzie w tej samej cenie co wersja sedan. Dzięki temu klienci będą mieli swobodny wybór samochodu, w zależności od potrzeb i bez konieczności dopłacania do wersji kombi.

Nowa Mazda6 będzie objęta również promocyjnym finansowaniem: kredytem 50/50 lub leasingiem 104%, oferowanym przy współpracy z Santander Consumer Bank i Santander Multirent.

Polska gama nowej Mazdy6 obejmuje dwie wersje nadwozia (sedan i kombi) oraz cztery poziomy wyposażenia do wyboru: SkyGo, SkyMotion, SkyEnergy oraz SkyPassion.

Nowa Mazda6 z zaawansowanymi technologiami bezpieczeństwa

Mazda6 dostępna będzie z silnikami benzynowymi o pojemności 2,0 l (moc 145 lub 165 KM) i 2,5 l (192 KM) oraz Diesla o pojemności 2,2 l i mocy 150 lub 175 KM, jak również z manualnymi lub automatycznymi skrzyniami biegów. Zaskakująco niski jest poziom zużycia paliwa: w cyklu pozamiejskim wersja sedan z silnikiem diesel 150 KM i manualną skrzynią biegów oraz systemem i-eLoop potrzebuje na przejechanie 100 km według danych fabrycznych średnio już od 3,6 l (emisja CO2 od 108 g/km).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane