/  / Nowa Mazda MX-5 za 89 900 PLN

CENY | Nowa Mazda MX-5 za 89 900 PLN

null
© Mazda
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Czwarta generacja Mazdy MX-5 zadebiutuje w polskich salonach we wrześniu, ale już teraz można składać zamówienia na ten model. Ceny – od 89 900 złotych.

W polskiej gamie znajdziemy dwie wersje silnikowe MX-5 do wyboru: Skyactiv-G o pojemności 1,5 lub 2,0 litra i mocy odpowiednio 131 lub 160 KM. Do zmiany biegów kierowcy służy 6-przełożeniowa skrzynia manualna.

Wersja z silnikiem 2.0 jest również dostępna z systemem i-stop oraz i-ELOOP (odzyskuje energię w trakcie hamowania i magazynuje ją w kondensatorze).

Klienci będą mogli wybrać jedną z trzech wersji wyposażenia: SkyEnergy, SkyPassion lub SkyFreedom.

W standardowym wyposażeniu wersji SkyEnergy znajdziemy już m.in. światła diodowe (LED), mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu (silnik 2.0), komputer pokładowy, tempomat, gniazdo AUX i port USB, centralny wyświetlacz 7-calowy, multimedialny system rozrywki i łączności MZD Connect, a także klimatyzację manualną.

Wersja wyposażenia SkyPassion – z cenami od 103 900 złotych – oferuje standardowo ponadto m.in. podgrzewane fotele, klimatyzację automatyczną, radio cyfrowe DAB, a także tapicerkę skórzaną w kolorze czarnym z czerwonymi szwami.

ZOBACZ ZESTAWIENIE:
Nowości japońskie 2015

Wersja SkyFreedom – do wzięcia za 118 900 złotych – to dodatkowo m.in. system adaptacyjnego doświetlania zakrętów (AFLS), system monitorowania martwego pola (BSM), monitorowanie ruchu poprzecznego przy cofaniu (RCTA) i tapicerka z alcantary, a przede wszystkim elementy sportowe: fotele Recaro, zawieszenie Bilstein i system nagłośnienia Bose z głośnikami w zagłówkach.

Na liście opcji figuruje natomiast metaliczny lakier trójwarstwowy Soul Red (2 600 złotych) oraz nawigacja fabryczna (2 100 złotych; standard w przypadku topowej wersji SkyFreedom).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane