/  / Nowa Klasa A w kamuflażu

VIDEO | Nowa Klasa A w kamuflażu

Nowa generacja Klasy A dopiero za 2 lata zawita do salonów sprzedaży. Jednak już teraz zamaskowane egzemplarze przechodzą testy. Nam udało się znaleźć film prezentujący nową edycję kompaktu niemieckiej marki.

Obecna klasa A oferowana jest zaledwie od 4 lat, jednak Mercedes-Benz nie może spocząć na laurach i odpuścić rozwoju kompaktowego modelu. Konkurencja nie śpi, w zeszłym roku zaprezentowano zmodernizowane BMW serii 1, a kilka miesięcy temu lifting przeszło Audi A3. A co planuje Mercedes-Benz?

Według zapowiedzi koncernu Daimler AG w 2018 roku w salonach sprzedaży zagości czwarta generacja kompaktu ze Sttutgartu, której podstawę konstrukcyjną stanowi modułowa płyta podłogowa o oznaczeniu MPA2. Mimo, iż obecnie testowane na drogach prototypy, skrzętnie ukryto przed wzrokiem ciekawskich pod warstwą specjalnego kamuflażu, łatwo zauważyć że nowe auto urośnie w stosunku do poprzednika.Pojawienie się nowej klasy A, stanowić będzie pierwszy krok w modernizacji palety najmniejszych Mercedesów. W ciągu kilku miesięcy od premiery modelu podstawowego, przedstawiony zostanie SUV – GLA, sedan CLA oraz CLA Shooting Break.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane