/  / Nowa Jetta w polskich salonach

CENY | Nowa Jetta w polskich salonach

null
© Volkswagen
null

W polskich salonach sprzedaży można już zamawiać model Volkswagen Jetta po liftingu. Cena wersji Trendline z silnikiem o mocy 105 KM wynosi od 69 290 złotych. Klienci mogą liczyć także na premierowy pakiet korzyści o wartości 12 000 złotych.

Volkswagen Jetta jest oferowany na polskim rynku z pięcioma silnikami do wyboru: trzema benzynowymi (1.2 TSI – 105 KM, 1.4 TSI – 125 KM lub 150 KM) oraz dwoma wysokoprężnymi 2.0 TDI o mocy 110 KM lub 150 KM.

Ponadto, wkrótce pojawi się również Jetta Hybrid z silnikiem benzynowym i elektrycznym o łącznej mocy hybrydowego zespołu napędowego, wynoszącej 170 KM.

Już w podstawowej wersji nowej Jetty w skład wyposażenia wchodzą liczne systemy bezpieczeństwa, w tym m.in. komplet poduszek powietrznych (czołowe, boczne i kurtynowe) i system stabilizacji toru jazdy (wraz z systemami – ASR, ABS, EDS, MSR, asystentem siły hamowania i stabilizacji toru jazdy z przyczepą).

Do wyposażenia seryjnego należą również elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu, klimatyzacja Climatic z ręczną regulacją temperatury i radio RCD 210 z funkcją odczytu plików MP3 i płyt CD.

Podstawowa wersja nowej Jetty 1.2 TSI z silnikiem o mocy 105 KM kosztuje 69 290 zł.

Z okazji debiutu nowej Jetty Volkswagen oferuje premierowy pakiet korzyści o łącznej wartości 12 000 złotych. Każdy, kto kupi nową Jettę z rocznika 2014, otrzyma w prezencie rabat w wysokości 7 700 zł, przedłużoną opiekę pogwarancyjną Safe+ o wartości 1 200 zł (wydłużoną o 12 miesięcy lub do przebiegu 90 000 km) oraz tzw. srebrny pakiet przeglądów o wartości 3 100 zł (na 36 miesięcy lub do przebiegu 90 000 km).

W ofercie znalazł się także promocyjny pakiet Business w cenie 990 zł, który zawiera system radiowy RCD 310 z ośmioma głośnikami, czujniki parkowania z przodu i z tyłu z funkcją wizualizacji na ekranie radia, autoalarm z niezależnym zasilaniem (Back-up-Horn), funkcją dozoru wnętrza i czujnikiem przechyłu, instalację telefoniczną Start oraz komputer pokładowy MFA Plus.

Wybierając ten pakiet, klient może zaoszczędzić nawet do 4 020 zł.

Dodatkowo, aby podkreślić dynamiczny charakter nowej Jetty, w ofercie jest pakiet Style zawierający reflektory bi-ksenonowe z funkcją dynamicznego doświetlania zakrętów i przednimi reflektorami w technologii LED oraz 17-calowe obręcze aluminiowe Queensland ze sportowym zawieszeniem.

Pakiet oferowany jest dla wersji Comfortline i Highline w specjalnej cenie 3 890 złotych, dzięki czemu klienci oszczędzają do 2 160 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane