/  / Nowa Honda HR-V i multimedia

Nowa Honda HR-V i multimedia

null
© Honda
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Nabywcy nowej Hondy HR-V w Polsce – poczynając od środkowej wersji wyposażenia Elegance – standardowo będą mieć w aucie system multimedialny Honda Connect, który opiera się na Androidzie.

Klienci, którzy wybiorą wersję Elegance lub Executive w gamie nowej Hondy HR-V, będą mogli skorzystać ze standardowego systemu multimedialnego Honda Connect. Działa on w oparciu o Androida – dlatego wszystkie operacje można wykonywać za pomocą dotyku. Nowy system zapewnia łatwą obsługę aplikacji za pośrednictwem 7-calowego ekranu dotykowego, umieszczonego w desce rozdzielczej.

Ponadto, system Honda Connect jest oferowany z fabrycznie zainstalowanymi aplikacjami i umożliwia dodawanie aplikacji za pomocą dedykowanej usługi Honda App Center. System daje szybki dostęp do usług internetowych takich jak przeglądarka, wiadomości podawane w czasie rzeczywistym, informacje o pogodzie i utrudnieniach w ruchu, a także do serwisów społecznościowych i stacji muzycznych.

W Hondzie HR-V zintegrowana nawigacja Garmin została standardowo zainstalowana w wersji Executive. Występuje też jako opcja w wersji Elegance.

Ceny Hondy HR-V na rynku polskim środkowej w wersji Elegance zaczynają się od 84 000 złotych, natomiast jako Executive – od 96 500 złotych.Bezpieczeństwo na 5?
Nową Hondę HR-V zaprojektowano pod kątem uzyskania maksymalnej oceny 5-gwiazdkowej w wymagających testach zderzeniowych według Euro NCAP. Dlatego też wszystkie wersje tego modelu na rynku europejskim będą wyposażone standardowo w system aktywnego hamowania w ruchu miejskim (CTBA).

Ponadto, odmiany Elegance oraz Executive otrzymają pakiet rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa – Advanced Driver Assist System, działających w oparciu o szereg specjalnych czujników. W jego skład wchodzą takie rozwiązania jak system ostrzegania przed kolizją, system rozpoznawania znaków drogowych, inteligentny ogranicznik prędkości, system ostrzegania o zjeżdżaniu z pasa ruchu oraz system automatycznych świateł drogowych.

W polskich salonach od września
Na polskim rynku Honda HR-V zadebiutuje oficjalnie od września. Ceny bazowej wersji Comfort startują od 77 000 złotych dla benzynowego silnika 1.5 i-VTEC 130 KM lub od 86 000 złotych w przypadku 120-konnej jednostki dieslowskiej 1.6 i-DTEC.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane