/  / Nowa Honda Civic – 65 700 złotych

CENY | Nowa Honda Civic – 65 700 złotych

null
© Honda
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Honda Civic po kuracji odmładzającej. Japoński kompakt jest już dostępny na polskim rynku w wersji po zmianach modernizacyjnych – jako hatchback oraz kombi. Ceny od 65 700 złotych.

Na polskim rynku debiutuje odmłodzona wersja Hondy Civic – jednocześnie w wersji nadwoziowej hatchback oraz kombi (Civic Tourer). Klienci mają do wyboru dwie jednostki benzynowe i-VTEC (1.4 100 KM oraz 1.8 142 KM). Do tego dochodzi jeszcze diesel 1.6 i-DTEC, który rozwija moc 120 koni przy 4000 obr./min. oraz maksymalnie 300 Nm momentu obrotowego już przy 2000 obr./min.

Ceny nowego Civica rozpoczynają się dla 5-drzwiowego hatchbacka od 65 700 złotych, natomiast w przypadku kombi – od 75 400 złotych (dopłata 4 700 złotych).

Wspomniany wyżej benzyniak 1.8 i-VTEC występuje w połączeniu ze skrzynią manualną lub z "automatem", który oferowany jest za dopłatą 4 000 złotych.

Zapatrzony w nowego Type R
W gamie kompaktowego "japończyka" figuruje m.in. wersja Sport – od strony stylistycznej świadomie nawiązująca do nowego Civica Type R. Bazuje na hatchbacku, z dwoma silnikami do wyboru: 142-konnym benzyniakiem lub z dieslem 120 KM.

Civic Sport wyróżnia się tylnym spojlerem polakierowanym w kolorze nadwozia oraz zarezerwowanym wyłącznie dla tej odmiany 17-calowymi obręczami aluminiowymi. Do tego dochodzi przedni zderzak z wlotem powietrza oraz czarna podsufitka w kabinie i aluminiowe nakładki pedałów.

W wersji benzynowej Civic Sport kosztuje od 82 700 złotych, natomiast z dieslem pod maską – od 94 000 złotych.

System multimedialny Honda Connect
Standardowo w wersjach wyposażeniowych Sport oraz Lifestyle i Executive dostępny jest nowy multimedialny system informacyjno-rozrywkowy Honda Connect. Układ oparto na oprogramowaniu Android 4.0.4, dzięki czemu można go obsługiwać za pomocą gestów znanych ze smartfonów – czyli przewijania, szczypania i stukania.

Ustawienia 7-calowego wyświetlacza można skonfigurować pod kątem preferencji danego użytkownika.

Honda Connect daje dostęp do takich funkcji jak kamera cofania, system audio czy Bluetooth. Ponadto, system oferuje m.in. dostęp do internetu, fabrycznie zainstalowane aplikacje, usługę Honda App Center, opcjonalną nawigację satelitarną Garmin, a także komputer pokładowy pokazujący przebieg, zużycie paliwa i czas podróży.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane