/  / Nowa generacja ciężarówek Scania zaprezentowana

Nowa generacja ciężarówek Scania zaprezentowana

null
© Scania
null

W ramach przygotowań do tej modelowej premiery firma ze Skandynawii przez 10 lat prowadziła prace rozwojowe i przeznaczyła na inwestycje łącznie 20 mld koron szwedzkich.

Pojazdy Scania nowej generacji będą wytwarzane w fabryce firmy w szwedzkim Södertälje. Na początku produkcja obejmie głównie samochody i usługi do transportu długodystansowego, jednak wraz z włączaniem kolejnych fabryk gama będzie systematycznie uzupełniana.

"Inżynierowie Scania włożyli wiele pracy w przygotowanie nowej gamy pojazdów. Najbardziej zauważalna jest oczywiście nowa kabina, jednak kluczową innowacją są wprowadzane przez nas nowe technologie i usługi - zapewnia prezes i dyrektor generalny Henrik Henriksson.

"Dzięki nim użytkownicy zyskują dostęp do informacji na temat przewidywanych kosztów i przychodów wynikających z pełnionych zadań transportowych. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli osiągać stały, pewny zysk, niezależnie od warunków, w jakich pracują. Zapewniamy nie tylko doskonały pojazd. Jesteśmy też gwarantem jakości i dyspozycyjności, a także oferujemy różnorodne usługi związane m.in. ze zdalnym przesyłaniem danych. Nowa gama produktów i usług Scania nadaje nowy sens pojęciu „premium” w branży samochodów ciężarowych".


Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane