/  / Nowa Fabia – 4 500 zamówień w Polsce

Nowa Fabia – 4 500 zamówień w Polsce

null
© Skoda
null

Generalny importer w Polsce doliczył się od początku roku już ponad 4 500 zamówień na model Skoda Fabia nowej generacji. Klienci nad Wisłą chętnie wybierają Fabię w wyższych wersjach wyposażenia.

Najpierw w salonach nad Wisłą pojawiła się Fabia III w wersji nadwoziowej hatchback, natomiast nowością tegoroczną jest odmiana kombi. W ramach oferty "czeszka" oferuje szeroki wybór promocyjnych pakietów wyposażenia, a także pakiet przeglądów – za symboliczną złotówkę.

Dzięki ofercie przeglądów za 1 zł klient Skody nie musi martwić się kosztem obowiązkowych przeglądów (robocizna, oryginalne części i materiały eksploatacyjne zgodne z planem serwisowym) przez pierwsze 4 lata lub do osiągnięcia przebiegu 60 000 km.

Alternatywnie, zamiast pakietu przeglądów klient może wybrać instalację LPG w specjalnej cenie, zapewniając sobie znaczące oszczędności w późniejszych wydatkach na paliwo.

Klienci Skody bardzo chętnie wybierają nową Fabię w wyższych wersjach wyposażenia: najpopularniejsza jest środkowa odmiana Ambition, jednak dużym zainteresowaniem cieszy się w Polsce także najwyższy poziom Style.

Skoda Fabia III w wersji bazowej kosztuje od 39 380 złotych (patrz TUTAJ).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane