/  / Nowa Astra kombi na Fleet Market 2015

Nowa Astra kombi na Fleet Market 2015

null
© Opel
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Opel Astra Sports Tourer nowej generacji zawita jako jedna z premier flotowych podczas targów Fleet Market 2015. Imprezę zaplanowano w Warszawie już 24 listopada.

Najnowsza generacja Astry kombi ma takie same wymiary zewnętrzne jak poprzedniczka: długość 4702 mm, szerokość 1871 mm (po złożeniu bocznych lusterek) oraz 1499 mm na wysokość. Mimo to jednak oferuje więcej miejsca w przedziale pasażerskim. Przestrzeń nad głową kierowcy powiększyła się o 26 milimetrów, a osoby podróżujące z tyłu mają o 28 milimetrów więcej miejsca na nogi.

Bezkluczykowe otwieranie bagażnika
Astra Sports Tourer dysponuje bagażnikiem, którego objętość według danych fabrycznych wynosi maksymalnie 1630 litrów.

Po raz pierwszy w Astrze kombi zastosowano klapę bagażnika, którą można otworzyć bezdotykowo i bez pilota centralnego zamka. W egzemplarzach wyposażonych w system bezkluczykowego otwierania wystarczy pod tylnym zderzakiem wykonać ruch stopą podobny do kopnięcia, aby klapa bagażnika sama się otworzyła. Powtórzenie tego ruchu spowoduje zamknięcie klapy. System jednocześnie wykrywa ewentualne przeszkody i w razie potrzeby zatrzymuje mechanizm.Tylną klapę można również otworzyć w sposób tradycyjny, czyli przełącznikiem w kabinie po stronie kierowcy lub pilotem zdalnego sterowania.

Do zobaczenia na Fleet Market 2015
Nową Astrę Sports Tourer – podobnie jak szereg premier motoryzacyjnych innych marek – będzie można zobaczyć już 24 listopada podczas targów Fleet Market 2015. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Expo XXI, ulica Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane