/  / Niższe raty na Forda Focusa

Niższe raty na Forda Focusa

FORD|
null
© Ford
null

Do 31 marca firma FCE Bank Polska SA oferuje korzystne warunki na zakup modeli Ford Focus, C-Max i Ford Fiesta w nowym programie Ford MultiOpcje.

Program finansowy Ford MultiOpcje został wprowadzony na rynek polski w styczniu 2013 z udziałem pilotażowej grupy dealerów Forda. Od czerwca program jest oferowany przez 56 dealerów. Program MultiOpcje stale zyskuje na popularności wśród klientów Forda.

Główne zalety to niższe raty miesięczne w porównaniu ze standardowym kredytem, "gwarantowana kwota odkupu" jako zabezpieczenie przed nagłym spadkiem cen samochodów używanych oraz elastyczne zakończenie umowy.

Na zakończenie umowy kredytowej klient może zamienić, zwrócić lub zatrzymać swojego Forda; opcje te sprawiają, że oferta jest atrakcyjna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą. Klient może w prostszy sposób i częściej wymieniać swój samochód, dzięki czemu ma zapewnione najwyższe standardy bezpieczeństwa, osiągi, nowoczesny design i niskie koszty eksploatacyjne przy zakupie każdego kolejnego Forda.

Odkup samochodu gwarantowany jest przez dealera i FCE Bank Polska SA.

49% klientów programu Ford MultiOpcje w Polsce to osoby poniżej 40. roku życia. Stanowią one bardzo atrakcyjną grupę docelową dla koncernu Forda.

"Produkt typu Trade Cycle Management jest nowością w Polsce - komentuje Małgorzata Dobrowolska, dyrektor produktów brandowych i marketingu FCE Bank Polska. "Projekt wprowadzenia Ford MultiOpcje wydawał się wyzwaniem ze względu na podejście do użytkowania samochodu zarówno naszych klientów, jak i dealerów. Jednakże mamy to szczęście, że korzystamy z najlepszych doświadczeń naszych firm siostrzanych na innych rynkach europejskich. Jesteśmy przekonani, że program Ford MultiOpcje stanie się wyjątkową propozycją dla klientów również na naszym rynku".

Od momentu wprowadzenia w Wielkiej Brytanii w 1992 roku produkt typu MultiOpcje stał się bardzo popularny wśród klientów Ford Credit Europe (FCE) na 16 rynkach europejskich.

"Nasi dealerzy przyjęli nowy program z entuzjazmem - dodaje Małgorzata Dobrowolska. "Niska rata miesięczna, elastyczne zakończenie umowy oraz atrakcyjne oprocentowanie zachęciły wielu nowych klientów banku do wyboru właśnie tej oferty".

Do 31 marca FCE Bank oferuje klientom zainteresowanym Focusem, C-Max oraz Fiestą możliwość skorzystania z promocyjnego programu Ford MultiOpcje.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane