/  / Nissan uruchomił program bezpłatnej aktualizacji map w systemie nawigacji NissanConnect

Nissan uruchomił program bezpłatnej aktualizacji map w systemie nawigacji NissanConnect

Nissan|
Nissan Qashqai 2016
© IBRM Samar
Nissan Qashqai 2016

Dokładność map jest kluczowa dla zachowania optymalnych parametrów pracy systemu nawigacji. Dbając o komfort klientów i dążąc do zapewnienia im najwyższego poziomu obsługi Nissan wprowadził program Map Care, który umożliwia pobieranie jednej darmowej aktualizacji mapy rocznie przez 3 lata od zakupu nowego pojazdu.

Oferta obejmuje wyposażone w system NissanConnect egzemplarze modeli Micra, Note, Juke, Pulsar, Qashqai, X-Trail oraz LEAF.

Program jest dostępny dla wszystkich klientów marki, zarówno indywidualnych, jak i firm.

Coroczna aktualizacja mapy polega na wymianie karty SD w samochodach objętych usługą Map Care. W momencie pojawienia się aktualizacji, dealer Nissana kontaktuje się z klientem w celu umówienia wizyty i przekazania nowej karty.

Nawigacja z aktualizowanymi za darmo mapami to niejedyna funkcjonalność zaawansowanego systemu NissanConnect. Oferuje on ponadto rozbudowane funkcje audio i komunikacji, pełną integracją ze smartfonem i zapewnia dostęp do portali społecznościowych oraz aplikacji rozrywkowych i podróżnych. Obsługuje także usługi Google i funkcję Send-To-Car (np. można wskazówki dojazdu do wybranego miejsca wysłać z komputera domowego do samochodu) oraz pozwala wyświetlać aktualne informacje na temat cen paliwa, restauracji oraz innych punktów użyteczności publicznej. Jest też wyposażony w moduł rozpoznawania głosu, system strumieniowego przesyłania dźwięku przez Bluetooth oraz gniazda AUX i USB. Umożliwia także korzystanie z radia cyfrowego dzięki technologii Digital Audio Broadcasting (DAB).

Ponadto w crossoverach Qashqai i X-Trail informacje z systemu NissanConnect prezentowane są nie tylko na głównym ekranie systemu, ale także na dodatkowym 5-calowym, kolorowym wyświetlaczu na panelu wskaźników, pomiędzy zegarami. W trybie rotacyjnym wyświetla on informacje graficzne jak na przykład wskazówki systemu nawigacji, informacje tekstowe ze stacji radiowej lub o aktualnie odtwarzanym utworze.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane