/  / Nissan oferuje program lojalnościowy

Nissan oferuje program lojalnościowy

Nissan|

Nissan uruchomił w Polsce program lojalnościowy YOU+NISSAN w celu zapewnienia jeszcze lepszej obsługi właścicielom samochodów marki Nissan.

W ramach programu opracowana została specjalna oferta rabatowa dotycząca serwisowania samochodów rocznych i starszych. Zniżki do 30% obowiązują na oryginalne części zamienne Nissana, oryginalne akcesoria, rekomendowane oleje i inne środki smarne oraz robociznę.

Podstawowa zasada jest taka, że im starszy samochód, tym bardziej korzystną ofertę otrzymuje jego właściciel. Wiek samochodu jest liczony od pierwszej rejestracji w Europie lub od daty produkcji, jeżeli data rejestracji jest niedostępna. W celu skorzystania z atrakcyjnej oferty programu YOU+NISSAN wystarczy odwiedzić stronę www.youplusnissan.pl, zarejestrować numer nadwozia pojazdu i podać swoje dane osobowe.

W ciągu miesiąca właściciel pojazdu marki Nissan otrzyma specjalną kartę uczestnika
programu lojalnościowego. Aktualna lista placówek dealerskich obsługujących uczestników programu znajduje się na stronie internetowej YOU+NISSAN (www.youplusnissan.pl). Dealerzy ci mogą wyjaśnić szczegółowe zasady programu oraz przedstawić konkretne przykłady ofert w zależności od rodzaju i wieku pojazdu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane