/  / Nissan Note N-Tec za 59 490 złotych

CENY | Nissan Note N-Tec za 59 490 złotych

null
© Nissan
null

W ofercie mikrovana – Nissan Note z produkcji 2015 – pojawiła się na polskim rynku nowa wersja wyposażenia N-Tec. Ceny startują od 59 490 złotych.

W gamie modelowej Nissana Note z produkcji 2015 debiutują na polskim rynku dwie nowe wersje wyposażenia. Pierwsza z nich nosi nazwę Acenta Plus – obejmuje wyposażenie według poziomu Acenta, które poszerzono o "pakiet rodzinny" oraz "pakiet auto", jak również 15-calowe felgi ze stopów metali lekkich.

Nissan Note w wersji Acenta Plus kosztuje od 55 190 złotych z bazowym silnikiem benzynowym 80 KM, natomiast w przypadku diesla 1.5 dCi 90 KM – od 65 690 złotych.

Kolejna nowość w gamie "japończyka" to wspomniana na początku wersja N-Tec. Bazuje ona na specyfikacji poziomu Acenta Plus, poszerzonej o układ systemów bezpieczeństwa Safety Shield, kamerę cofania, a także 16-calowe felgi ze stopów metali lekkich. Dodatkowe elementy stylistyczne to satynowe nakładki na lusterka oraz na klamki, jak również wnętrze wykończone przeszyciami w kolorze niebieskim.

Nissan Note – Cennik

Ceny wersji N-Tec – dostępnej dla wszystkich oferowanych w gamie Nissana Note jednostek napędowych – zaczynają się od 59 490 złotych.

Co ciekawe, tylko w przypadku wspomnianej wyżej wersji N-Tec oferowany jest dla Note'a nowy kolor nadwozia: RNB (atramentowy granat). To ta sama wersja kolorystyczna, jaka występuje w przypadku rynkowego hitu Nissana – crossovera Qashqai.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane