/  / Nissan kończy sprzedaż Pulsara w Polsce

Nissan kończy sprzedaż Pulsara w Polsce

null
© Nissan
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W moto-branży pojawiła się informacja, jakoby polski oddział Nissana zdecydował o wstrzymaniu sprzedaży swojego kompaktowego modelu. Czy to prawda?

Otóż tak. Informację potwierdziła na naszą prośbę polska centrala firmy. W zaistniałej sytuacji do kupienia mogą być jeszcze egzemplarze, które znajdują się w zapasach dealerów.

Nissan Pulsar dołączył do oferty w roku 2014, sprzedawany wyłącznie jako 5-drzwiowy hatchback. W gamie jednostek napędowych figurował początkowo motor 1.2 DIG-T/115 KM oraz diesel 1.5 dCi/110 KM. Nieco później dodano jeszcze mocniejszy, 190-konny turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności skokowej 1,6 litra.

Dzięki rozstawowi osi wynoszącemu 2700 mm Pulsar wyróżnia się na tle klasowych rywali przestronną kabiną i dużym bagażnikiem. Przeszkodą w osiągnięciu większej popularności mogła być jednak przede wszystkim mało konkurencyjna cena.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane