/  / Nissan crossoverami stoi

Nissan crossoverami stoi

null
© Nissan
null

Do takiego wniosku można dojść po przeanalizowaniu rankingu najlepiej sprzedających się modeli japońskiej marki.

Według danych za kwiecień, na rynku europejskim firma Nissan International sprzedała łącznie 52 596 nowych samochodów marki Nissan oraz Datsun. To nieco mniej niż w analogicznym miesiącu roku ubiegłego (54 781 sztuk).

Zdecydowanym liderem w rankingach popularności pozostaje Nissan Qashqai. W kwietniu "japończyk" odnotował na rynku europejskim wynik na poziomie 19 554 egzemplarzy.

Dwaj kolejni gracze w stawce to również crossovery. A mianowicie Nissan Juke, który uzyskał wynik rzędu 8 719 egzemplarzy, oraz X-Trail, który znalazł chętnych na 5 300 sztuk.

Dopiero na czwartym miejscu zastawienia znajdziemy pierwszego "nie-crossovera". To Micra ze sprzedażą na poziomie 4 709 egzemplarzy.

Nowa oferta finansowania
Tymczasem na polskim rynku Nissan rozpoczął kampanię promocyjną gamę swoich crossoverów. Do końca czerwca egzemplarze w bogato wyposażonej wersji N-Connecta dostępne są w specjalnej ofercie finansowania – już od 690 zł brutto miesięcznie.

Akcja promocyjna dotyczy modeli Juke, Qashqai i X-Trail w wersji N-Connecta. Auta są standardowo wyposażone w układ kamer 360°, automatyczną klimatyzację, zintegrowany system nawigacji NissanConnect, kluczyk i-Key, specjalne obręcze kół ze stopów metali lekkich oraz przyciemniane szyby.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane