/  / Niezawodność nie tylko z Japonii

Niezawodność nie tylko z Japonii

Toyota Carter|
null
© Toyota
null

Samochody Toyoty słyną z jakości potwierdzonej przez najbardziej opiniotwórcze rankingi niezawodności. Dziś nie jest już tak ważne, skąd pochodzi dany samochód. Choć nadal padają takie pytania.

Dawniej synonimem niezawodności była Corolla czy Carina. Dziś jest to nadal Corolla albo hybrydowy Prius. I nie jest dziś już tak ważne jak kiedyś, gdzie wyprodukowano dany egzemplarz samochodu. Wszystkie fabryki Toyoty słyną z najwyższej jakości.

Weźmy za przykład Corollę. Auto, po które w Toyota Carter Gdańsk ustawiają się kolejki, powstaje w Turcji. W fabryce, w której szkolą się nawet Japończycy.

"Mimo to jest ciągle grupa klientów, dla której istotne jest, aby samochód był 'Made in Japan' - mówi Rafał Zaborowski z Toyota Carter Gdańsk. "Mogą się oni zdecydować na trzy odmiany Priusa, Verso S czy Toyotę Land Cruiser".

"Statystycznie najwięcej pochwał odnośnie bezawaryjności słyszymy od właścicieli Toyoty Yaris, którzy wcześniej eksploatowali samochody segmentu B, pochodzące od innych producentów. To ważne, bo Yaris to około 20% sprzedaży Toyota Carter Gdańsk. Cieszy się on równym, niesłabnącym zainteresowaniem. Teraz jeszcze większym, ponieważ przed wprowadzeniem w sierpniu zmodernizowanego modelu wielu klientów korzysta z obowiązujących właśnie promocji".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane