/  / Niemcy docenili nową Toyotę Hilux

Niemcy docenili nową Toyotę Hilux

null
© Toyota
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Japoński pikap został jednym ze zwycięzców w konkursie czytelników specjalistycznego magazynu poświęconego samochodom terenowym, jakim jest niemiecki "Off Road".

We wspomnianym plebiscycie Toyota Hilux zapewniła sobie pierwsze miejsce jako gracz w segmencie pikapów. Konkurentami do nagrody byli tacy gracze jak m.in Ford Ranger oraz Volkswagen Amarok, jednak Hilux okazał się lepszy, uzyskawszy ostatecznie 17,1% wszystkich głosów.

Co więcej, model japońskiej marki wskoczył równocześnie i na drugie miejsce podium w kategorii rynkowych nowości. Hiluxa za swojego faworyta uznało około 9,7% glosujących.

ZOBACZ TEŻ:
Nowa Toyota Hilux – Ceny w Polsce

Dodatkowy powód do radości sprawił japońskiej marce model Land Cruiser J15. To jego łupem padło bowiem wysokie, drugie miejsce w głosowaniu na najlepsze samochody terenowe.Niemieckie czasopismo "Off-Road" już od 1982 zaprasza swoich czytelników do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze samochody terenowe roku. W tegorocznej edycji plebiscytu wzięło udział ponad 85 000 osób, które mogły wybierać swoich faworytów pogrupowanych w 12 różnych kategoriach.

Pełną listę nagrodzonych w konkursie modeli według czytelników magazynu "Off-Road" znaleźć można TUTAJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane