/  / Nie będzie targów AMI 2016 w Lipsku

Nie będzie targów AMI 2016 w Lipsku

null
null

Organizatorzy zmuszeni zostali do odwołania tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Samochodowych AMI.

W ostatnich dniach wielu wystawców zaczęło wycofywać swój udział z tegorocznej edycji targów AMI. W związku z powyższym zarząd Spółki Targi Lipskie GmbH oraz Międzynarodowy Związek Producentów Samochodów Osobowych (VDIK) zostały zmuszone do podjęcia decyzji o rezygnacji z organizowania targów AMI w bieżącym roku.

"Wspólnie z przedstawicielami VDIK przez wiele miesięcy ciężko pracowaliśmy nad przygotowaniem udanej i pełnej wrażeń edycji targów AMI. Jeszcze kilka dni temu liczba zgłoszonych wystawców znajdowała się na poziomie z roku 2014 i byliśmy pewni, że w kwietniu czekają nas udane targi, i to mimo znacznego zmniejszenia powierzchni wystawienniczej przez producentów najpopularniejszych marek - mówi Martin Buhl-Wagner, prezes zarządu Targi Lipskie GmbH.
 
"Ostatnie dni przyniosły bezprecedensową sytuację. Wiele koncernów w krótkich odstępach czasu wycofało swój udział. Ten stan rzeczy zmusił nas do podjęcia trudnej decyzji o odwołaniu tegorocznej edycji. Jest nam bardzo przykro wobec fanów AMI z Niemiec, Polski i Czech, którzy planowali swój pobyt na targach - dodał Martin Buhl-Wagner.

Branżowe targi New Mobility 2016 oraz kongres Międzynarodowego Związku Producentów Samochodów Osobowych (VDIK) – "Alternatywne Napędy" odbędą się natomiast zgodnie z planem.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane