/  / Nawet wysoki siatkarz nie będzie narzekać

Nawet wysoki siatkarz nie będzie narzekać

Volvo|
null
© AKPA
null

Siatkarze Łukasz Żygadło i Michał Winiarski będą jeździć samochodami Volvo XC70. Volvo to jedne z nielicznych pojazdów na rynku, w których wysokie osoby mogą czuć się naprawdę komfortowo.

11 czerwca w katowickim salonie marki Volvo (Euro Kas) Łukasz Żygadło oraz Michał Winiarski odebrali kluczyki do swojego auta. Volvo XC70 to jedne z nielicznych pojazdów na rynku, w których wysokie osoby mogą czuć się naprawdę komfortowo. Prześwit podwozia auta jest spory i wynosi 21 cm. To dokładnie tyle, ile średnica piłki do siatkówki.

Michał Winiarski to nowy kapitan polskiej reprezentacji siatkówki. Ten mierzący 2 metry sportowiec ma doświadczenie z gry w ligach włoskiej, rosyjskiej i polskiej. Jest olimpijczykiem i wicemistrzem świata. To obecnie jeden z najlepszych polskich siatkarzy.

Do rąk Michała Winiarskiego trafił srebrny egzemplarz XC70. W bagażniku samochodu bez trudu pomieszczą się rzeczy całej rodziny sportowca.

Łukasz Żygadło (202 cm) jest związany z katowickim dealerem Volvo od lat. To już kolejny model Volvo, którym będzie jeździł sportowiec. Teraz w jego ręce trafił samochód w typowym dla Volvo brązowym kolorze.

Łukasz Żygadło grał w lidze polskiej, włoskiej i rosyjskiej, z którą związany jest do dziś.

Wspieranie sportu jest jednym z elementów strategii Volvo Auto Polska. Firma sponsoruje także maraton warszawski i poznański, serię Volvo MTB Marathon, Volvo Triathlon Series oraz kadrę młodzieżową Polskiego Związku Żeglarskiego (Volvo Youth Sailing).

Samochodami Volvo porusza się także słynny kolarz Sylwester Szmyd oraz żeglarz Zbigniew Gutkowski.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane